Natalia Brysiuk


Nauczyciel tańca:

| Taniec współczesny
| Modern Jazz

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat. 6 lat była cheerleaderka, w tym dwa lata sportowcem i trenerem reprezentacji narodowej w cheerleadingu. W 2013 roku, w Glasgow zdobyła brązowy medal Mistrzostw „European Cheer Union” w kategorii „jazz-duet” oraz brązowy medal w 2015 roku na Mistrzostwach w Paryżu w kategorii „cheer” (podnoszenia, skoki, akrobatyka). Ukończyła specjalizację taniec współczesny w Odeskiej uczelni sztuki i kultury imienia
K. F. Dańkiewicza na Ukrainie. Tańczyła w zespole ludowym pieśni i tańca „Mewa” w Odessie. 

 

Od trzech lat mieszka w Polsce, jest absolwentem Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, specjalizacja „tancerz-choreograf”. Przez ostatni rok tańczyła w Teatrze V6 w Łodzi oraz pracowała z dziećmi w wieku 8-16 lat  w Piotrkowie-Trybunalskim (akrobatyka, jazz-modern, cheer). Ma duże doświadczenie pracy z dziećmi i dorosłymi tancerzami.

 

Obecnie tańczy w różnych projektach tanecznych. Uwielbia tańczyć i tworzyć choreografie. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami prowadząc zajęcia i warsztaty (taniec współczesny, jazz-modern, floor work + akrobatyka, stretching, taniec klasyczny). 

Na zajęciach z akrobatyki pracuje nad rozwinięciem koordynacji, podnoszeniem swojej techniki, kondycji i sprawności fizycznej. 

logo_pl_skrocony.png

Nasza fundacja realizuje projekt: "Polski taniec narodowy ku pamięci Żyrardowskich Bohaterom w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r." dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego ,,Koalicje dla Niepodległej".

Fundacja Klub Sportowy Gimnastyki i Tańca MASH ART 2021