Klub Sportowy Gimnastyki i Tańca MASH ART w Żyrardowie

to miejsce tworzone przez ludzi pełnych pasji i kreacji. Nasz Klub Sportowy jest tworzony przez osoby pełne energii, zaangażowania, kreatywności w prowadzeniu treningów wzmacniających kondycję i odporność naszych podopiecznych! Patrzymy na nich nie tylko spojrzeniem doświadczonego trenera, ale przede wszystkim kierujemy się otwartym sercem na potrzeby ekspresji najmłodszych. Pragniemy budować w naszych zawodnikach sportowego ducha i zaszczepiać w nich takie wartości jak: zasadę fair play, poprawię kondycji fizycznej, sprawność i koordynację ruchową, ale też twórcze myślenie, uwrażliwienie na piękno i na drugiego człowieka!

 

Zwracamy uwagę na oddech, od którego zaczyna się każdy ruch w naszym życiu. Ciała naszych uczniów, poprzez świadome treningi wzrastają w prawidłowej formie. Zadania i programy które realizujemy na zajęciach usprawniają i rozwijają koordynacje. 

 

Sport to sposób na zdrowie! bo w zdrowym ciele zdrowy duch!

logo_pl_skrocony.png

Nasza fundacja realizuje projekt: "Polski taniec narodowy ku pamięci Żyrardowskich Bohaterom w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r." dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego ,,Koalicje dla Niepodległej".

Fundacja Klub Sportowy Gimnastyki i Tańca MASH ART 2021