Ruszamy już 3 września! Dołącz do nas i zapisz się na nowy rok szkolny 2018/2019


Kochani nasze zajęcia ruszają juz od 3 września! Nie możemy doczekać się spotkania z Wami! Dlatego już teraz zapraszamy Was do zapisów na nasze zajęcia w nowym roku szkolnym. Przygotowaliśmy wiele nowości, a wśród nich nowe zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Zapisz się na nasze kursy internetowo!

W tym roku otwieramy nową sekcję gimnastyki estetycznej! Tym razem grupy zaawansowane będę trenowały pod okiem naszej mistrzyni Pani Beaty Kałębasiak oraz trenera tańca. Szykujemy się do Mistrzostw Polski! Szczegóły wkrótce!


Poza zajęciami w naszej siedzibie przy ul. 1-go Maja 17 lok. 4 zapraszamy na zajęcia w szkołach i przedszkolach.


Jeśli jesteście naszymi uczniami to jeszcze przed końcem wakacji będziemy się z Wami kontaktować telefonicznie, gdyż mamy Wam do przekazania kilka ważnych informacji :) a jeśli chcecie dołączyć do naszej roztańczonej ekipy to zapraszamy Was do zapisów, które znajdują się pod linkiem: https://mashart.sportsmanago.pl/rekrutacja.


A już 8 września widzimy się na naszych dniach otwartych - więcej informacji w następnym poście!


Korzystajcie z wakacji bo przed nami szykuje się intensywny rok szkolny!


GM
43 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
logo_pl_skrocony.png

Nasza fundacja realizuje projekt: "Polski taniec narodowy ku pamięci Żyrardowskich Bohaterom w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 r." dofinansowany ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego ,,Koalicje dla Niepodległej".

Fundacja Klub Sportowy Gimnastyki i Tańca MASH ART 2021